Nabídka kurzů pro mateřská centra

Chcete si obohatit svou nabídku pro maminky bydlící ve vašem okolí? Naše kurzy rádi uspořádáme v mateřských centrech, které o ně projeví zájem. Fungujeme na bázi pronájmu prostor od mateřského centra a posléze kurzovné vybíráme přímo od maminek na vlastní účet naší splečnosti, ale jsme ochotni se případně domluvit i na jiné formě. V případě, že byste měli zájem o některé konkrétní přednášky z naší nabídky, stačí nás kontaktovat. Rozsah kurzu přizpůsobíme Vašim preferencím . Těšíme se na Vás.

Individuální poradenství pro ženy

Pokud z nějakého důvodu nemáte zájem absolvovat hromadný kurz, nabízíme individuální přístup. Přijedeme za Vámi, a ve Vašem prostředí, rádi zodpovíme Vámi požadované informace. Budete mít lektorku sami pro sebe či pro svého partnera.

Individuální kurzy: naše odměna 1.000 Kč za přednášku na osobu plus dopravné

Poradenství na míru

Nabízíme Vám jakékoliv poradenství v oblasti péče o miminko, a to včetně praktických ukázek, jak o dítě správně pečovat. Ať se už jedná o koupání miminka, jeho převlékání, péče o zbytek pupečníku, kojení či vyřizování potřebné administrativy.

Poradenství na míru: naše odměna 800 Kč za hodinu při individuální hodině na osobu plus dopravné

Dále Vám můžeme nabídnout i poradenství partnerské.

Zařízení výbavy pro miminko

Nemáte čas procházet všemi informacemi týkající se pořizování výbavy pro miminko? Nevítě, co všechno budete potřebovat a bez čeho se bez problému obejdete, aniž byste jakkoliv strádali? Neorientujete se v dětských obchodech? Nebo z nějakého důvodu do nich nechcete zajít? Obraťte se na nás a nechte si poradit. Rádi si s Vámi promluvíme o Vašich představách. Společně si je pak ujasníme, a buď se vydáme na nákupy společně, za Vás my sami, či Vám jen pomůžeme zorientovat se v nabídkách jednotlivých společností.

 

Nechte o sebe pečovat profesionály.

Přínosy:

  • Ušetříte tak spoustu času
  • Zbude Vám energie na Vás
  • Diskrétnost je podmínkou našeho přístupu

Zařízení výbavy pro miminko: naše odměna 1.000 Kč za hodinu plus dopravné

Partnerské poradenství

Necítíte se v současném vztahu dobře? Máte problémy, se kterými si nevíte sami rady, ale rádi byste je vyřešili? Nabízíme Vám pomoc v podobě partnerského poradenství. Pomůžeme Vám, abyste si uvědomili, co je pro Vás ve vztahu k partnerovi či partnerce podstatné a zkusíme společně nalézt řešení Vašich potíží. Předpokladem dosažení cíle je skutečnost, že si tak přejí oba partneři společně.

Partnerské poradenství: naše odměna 1.000 Kč za hodinu plus dopravné